startstrony wwwfinansekontakt
kontakt@seenpoint.pl

tel. 536 533 366
Tworzymy strony internetowe
dla firm i instytucji
Nasza oferta w zakresie usług internetowych to:
  • strony internetowe stałe (wizytówki) To stała (statyczna) treść umieszczona w internecie. Po jej uruchomieniu klient nie może samodzielnie nic w niej zmieniać.
  • strony internetowe z dostępem do zawartości To produkty oparte o system CMS. Klient ma dostęp do całej zawartości strony, może samodzielnie zmieniać zawarte tam treści (np. aktualizować ofertę, dodawać newsy), jak i obiekty (zdjęcia, cenniki, wzory umów). Można też dołączać nowe podstrony, jeśli pojawi się taka potrzeba, i oczywiście wypełniać je dowolną zawartością.
  • panele administracyjne Jak sama nazwa wskazuje, panele administracyjne służą do tego, by czymś administrować (po zalogowaniu się). Może to być administrowanie swoją stroną, ale nie tylko, bo np. obsługiwanie newslettera.
  • bannery reklamowe To określone pola graficzne z treścią reklamy, które firmy umieszczają na jakiejś stronie (kliknięcie bannera może przenosić na stronę internetową tej firmy).
  • aplikacje internetowe To strony o szerszych możliwościach; umożliwiają komunikację między użytkownikami, np. składanie zamówień przez klientów lub wspomaganie organizacji pracy wewnątrz przedsiębiorstwa. Produkt dostosowuje się do potrzeb i wymagań klienta.
Kontakt
Jesteś zainteresowany? Napisz, zadzwoń: kontakt@seenpoint.pl, tel. 536 533 366.